نایلون گلخانه

نایلون گلخانه ,پوشش پلاستیکی گلخانه  ,پوشش گلخانه

فروش نایلون گلخانه پرشین پلاستیک.

فروش نایلون نیلوفر یزد.

فروش نایلون رخ پلاستیک طوس.

فروش نایلون شیمی یزد .

فروش نایلون وطن ترک.
نایلون گلخانه ای به سفارش شرکت گل سبز میثاق
پوشش گلخانه ای سه لایه تا عرض ۱۴ متر
امروزه گلخانه های نایلونی  درصد بالایی از گلخانه های دنیا را به خود اختصاص می دهند . اغلب نایلون پلاستیکی گلخانه از نوع پلی اتیلن بوده که معمولاً به ماده مقاوم کننده در مقابل UV( اشعه ماورای بنفش ) آمیخته شده اند که در این صورت طول عمر آنها تا حدود ۴ سال قابل افزایش است.

sam_0166

همچنین می توان بر حسب نیاز مشتریان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR) ، اشعه ماوراء بنفش (UV) ، ضد شبنم (FOG) و … به فیلم های تولیدی اضافه نمود.

افزودنی UV : این ماده  تثبیت کننده در مقابل اشعه خورشید (ماوراء بنفش) و آنتی اکسیدان ها به عنوان فیلتر عمل کرده و از فساد و خرابی نایلون گلخانه می کاهد.

افزودنی IR : در مناطق  با شدت سرمای زیاد و طول روزهای آفتابی کم به دلیل کاهش درجــه حرارت با وارد نمودن این ماده در نایلون از خروج اشعه مادون  قرمز و گرمای ناشی از آن جلوگیری نموده و باعث انعکاس و بازتابش نور و گرما در سطح گلخانه به صورت منظم و یکنواخت می گردد.

افزودنی ضد شبنم (Anti Fog ) : قطرات آبی که در اثر فتو سنتز گیاهان در سطح داخلی نایلون  گلخانه ای بر روی نایلون شکل میگرد ، دارای چندین اثر منفی میباشد . باعث کاهش ۳۰٪ دریافت نور توسط گیاهان می گردد که موجب کاهش محصولات می شود . چکیدن قطرات شبنم بر روی گیاه باعث افزایش احتمال بیماری های مختلف می شود . همچنین قطرات آب شبیه به ذره بین عملکرده و باعث صدمه زدن به گیاه میگردند. نایلون گلخانه آنتی فوگ مزایای زیادی را به دنبال دارند.

 

نایلون گلخانه-فروش نایلون گلخانه-تولید نایلون گلخانه -قیمت نایلون گلخانه-پلاستیک گلخانه-نایلون یو وی دار گلخانه-نایلون uvگلخانه-پوشش گلخانه ساز

 

تماس بگیرید
X
گلخانه ساز | ساخت گلخانه | گلخانه اسپانیایی | نایلون گلخانه | تجهیزات گلخانه
¤